222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálalószekrény

1456. Tálalószekrény

magyar, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, 2 eredeti zárszerkezet hiányzik, sérült, kulcs nélkül, 219*129*61 cm