222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztal

1457. Asztal

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander csillagintarziával, felújított, 78*124*79,5 cm