222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szalonasztal

1454. Szalonasztal

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, faragott és esztergált díszítésű lábazaton, egy fiókkal, sérült, 70*90*55,5 cm