222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karácsonyfadísz, 33 db

1558. Karácsonyfadísz, 33 db

19. sz. vége, 20. sz. eleje, üveg, fémszál, karton, papír, gyöngy, kis sérülésekkel, h: 25-4,5 cm