222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztal

1542. Asztal

Schima András (1882-1959), 1913, kovácsoltvas, jelezve az egyik lábon: Schima A. 1913, asztallap sérült, 83,5*56*55 cm