222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karácsonyfadísz, 53 db

1556. Karácsonyfadísz, 53 db

19. sz. vége, 20. sz. eleje, üveg, fémszál, karton, papír, gyöngy, kis sérülésekkel, h: 24-3,5 cm