222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Iskolapad

1552. Iskolapad

magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, felhajtható írólappal, eredeti tintatartó üvegbetéttel, sérült, 81,5*90*60,5 cm