222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ónfedeles kupa

1301. Ónfedeles kupa

osztrák, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, fedélen "RR 1787" jelzéssel, belül város- és mesterjegy, alja restaurált, m: 26 cm