222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca

1873. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "VN" ismeretlen mesterjegy, ovális, kalapált lemez, bordázott peremmel, vésett díszében AJ koronás, monogrammal, sérült, 338 g; 30*22,6 cm