222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztál

1878. Dísztál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horvát Béla mesterjegy, táncoló puttókkal és áttört neorokokó díszítéssel, 367 g; 27,3*22,2 cm