1863. Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Alexander Sturm Firma mesterjegy, sasmadaras lábakon álló téglatest, zsanéros fedéllel, kulcs nélkül, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber.... II. 233., 390 g; 10*13,5*9,7 cm