222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskészlet, 6 személyes

1865. Kávéskészlet, 6 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Klein Mózes (?) mesterjegy, gyöngysor díszítéssel, csont izoláló gyűrűs fülekkel, eredeti, csiszolt üvegbetétekkel, 6 db csésze és alj kiegészítés, Ntto: 3232 g; tálca: 53*34,5 cm; m: 6-22 cm