222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1862. Cukordoboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HS" mesterjegy, négy lábon álló ovális forma, vésett virágdísszel, kulccsal, kis sérüléssel, 362,2 g; 13,5*14*10,5 cm