1866. Szarvas szánnal
Budapest, 20. sz. második fele, 800 ezrelékes ezüst részben aranyozva, FŐÉ készítőjegy a hámban, öntött, cizellált díszítéssel, 373 g; 12,8*27,5*6,5 cm