222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kancsó

1874. Kancsó

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "H(?)" mesterjegy, vésett díszítéssel, csont izoláló gyűrűkkel és tetődísszel, kis sérüléssel, 220 g; m: 20,5 cm