222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1864. Cukordoboz

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 1872-1902 közötti bécsi behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, öntött lábakon és tetődísszel, belül aranyozva, vésett díszítéssel, HJ, és HJ tulajdonosi monogrammal, 280 g; 16,5*14*11,5 cm