222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Pohár

1869. Pohár

19. sz., 13 latos antik ezüst, kivehetetlen mesterjegy, "FL" monogrammal, gépi vésett díszítéssel, talpa horpadt, 72,7 g; m: 9 cm