222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kínáló

1870. Kínáló

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Karl Kauba mesterjegy és SELIGMANN forgalmazó jel, három lábon álló, áttört, neorokokó fésűkagyló forma, vésett, poncolt díszítéssel, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber.... I. 283., 400 g; 29*24*8,5 cm