222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukorcsipesz

1861. Cukorcsipesz

Bécs, 19. sz. első fele, 13 latos antik ezüst, "FR" mesterjegy, ívekből alakított, golyókkal összefogatott szárak, fésűkagylós végződéssel, apró sérüléssel, 35,2 g; h: 15 cm