222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

1876. Váza

Bécs(?), 1807, antik ezüst, "DER" töredékes mesterjegy, kalapált, kecses száron öblös test, fülekkel, vésett, magas nyakán poncolt zenélő figurák, áttört peremmel, fedele hiányzik, kis sérüléssel, 296,4 g; m: 20,7 cm