222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karaffa

1875. Karaffa

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, szecessziós szerelék, színtelen, csiszolt vízililiomokkal díszített üvege sérült, Btto: 411,1 g; m: 21,5 cm