222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kekszes doboz

1879. Kekszes doboz

Bécs, 1922 utáni fémjel és 1902-1937 közötti pesti behozatali jel, 900 ezrelékes aranyozott ezüst, "HD" mesterjegy, nyolcszögletű test, golyó lábakon, plasztikus, vésett, cizellált, puttós díszítéssel, működő zárszerkezettel, kulccsal, Btto: 1492 g; 10,5*23,5*23,5 cm