222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztali lámpa

1707. Asztali lámpa

Michael Powolny, 20. sz. eleje, mázas kerámia, jelezve az alján, masszába nyomott jellel, formaszám: 786, kerámia m: 32 cm; szerelékkel m: 63 cm