222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszkulacs

1883. Díszkulacs

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, népi motívummal, zománcozott magyar címerrel, "MAX THOMMEN EZREDESNEK....." gravírozással, kis sérüléssel, 371,5 g; m: 28,5 cm