222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Iráni "Kaskai Shiraz" szőnyeg

1577. Iráni "Kaskai Shiraz" szőnyeg

20. sz. eleje, szenné csomózás, helyenként kopott, Proveniencia: Osváth Júlia operaénekesnő hagyatékából, 292*180 cm