222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Olaj - ecettartó

1840. Olaj - ecettartó

francia, 19. sz. második fele, 1838 utáni fémjel, 950 ezrelékes ezüst, ívelt, hullámzó talplemez, barokkos díszítéssel, színtelen, csiszolt üveg kancsókkal, Ntto: 485 g; 31*23*13 cm