222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca pár

1888. Tálca pár

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Taub Jenő mesterjegy, kerek, hengerelt lemez, trébelt, sodort peremdísszel, apró hibával, 1534 g; d: 34 cm