222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

1368. Váza

Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, szerencse kívánság jelével, Fo oroszlán párokkal díszítve, kis sérüléssel, m: 42 cm