222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

1758. Váza

Zsolnay-gyár, Pécs, 20. sz. első fele, eozinmázas porcelánfajansz, jelzett: Zsolnay - Pécs, "öttornyos" jelzéssel, m: 16,5 cm