222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles serleg

1887. Fedeles serleg

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Dévai Testvérek mesterjegy, "BÁLINT PÉCS" talp vésettel, fémnyomott, gyöngysor díszítéssel, üres, feliratozható táblával, belül aranyozással, 588 g; m: 36 cm