222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyömbértartó edény

1373. Gyömbértartó edény

Kína, 17. sz. vége, festett porcelán, máz alatti kék díszítéssel, fedelén apró sérüléssel, m: 17 cm