222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Posztamens kaspóval

1728. Posztamens kaspóval

Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört díszítéssel, kaspó restaurált, az alján benyomott öttornyos családi jelzettel, posztamens: Zsolnay Pécs, jelzett, formaszám: 2744, kis sérüléssel, m: 67 cm és 31 cm