222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Borkóstoló tálka

1838. Borkóstoló tálka

Augsburg, 18. sz., tűzaranyozott antik ezüst, Daniel Schäffler (1701-1787) mesterjegy, kihajló peremű talpon öblös tálka, kis sérüléssel, Rosenberg 3 Nr. 203, 801., 34,2 g; 2,6*8,2*5,7 cm