222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Falitál

1742. Falitál

Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, áttört, festett, aranyozott, mályvarózsás motívumokkal, masszába nyomott: Made in Austria-Hungaria, Zsolnay Pécs és pecsétvörös máz feletti öttornyos jelzettel, formaszám: 4100, 30*28 cm