222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1729. Kaspó

Zsolnay-gyár, Pécs, 1880 körül, festett aranyozott porcelánfajansz, formaszám: 1084, jelezve az alján családi jel, hajszálrepedt, kis mázhiba, m: 20 cm