222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kakas és tyúk

1750. Kakas és tyúk

Zsolnay-gyár, Pécs, 1920 körül, festett, folyatott mázas porcelánfajansz, fémesen savmaratott felülettel, talpán aranyozott öttornyos jellel, Made in Hungary, kis sérüléssel, m: 13,5 cm