1750. Kakas és tyúk
Zsolnay-gyár, Pécs, 1920 körül, festett, folyatott mázas porcelánfajansz, fémesen savmaratott felülettel, talpán aranyozott öttornyos jellel, Made in Hungary, kis sérüléssel, m: 13,5 cm