222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas kínáló

1723. Talpas kínáló

Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott keménycserép, áttört díszítéssel, jelezve az alján: máz alatti kék TJM jelével és masszába nyomott Zsolnay Pécs jellel, formaszám: 1317, m: 18,5 cm