222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaukázusi "Kazak" szőnyeg

1573. Kaukázusi "Kazak" szőnyeg

1880 körül, gördesz csomózás, kopásokkal, sérült, 190*95 cm