222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1830. Gyertyatartó pár

Pest, 1866, 13 latos antik ezüst, "SI" mesterjegy, balluszteres szárak és talpperem trébelt, rózsás gyűrűkkel tagolva, egyik javított, 437 g; m: 26 cm