222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kártyadoboz

1884. Kártyadoboz

Csehszlovákia, 1929-1940 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FM" mesterjegy, elegáns, szögletes test mahagóni fa betétlapokkal és osztólemezekkel, Btto: 1102 g; 25*18*6 cm