222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskészlet, 6 személyes

1715. Kávéskészlet, 6 személyes

Fischer Ignácz, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott, matricás porcelánfajansz, jelezve az alján: máz feletti kék Fischer I. Budapest, Emma jelzettel, formaszám: 10, sérült, restaurált, kancsó javított, kanna: 16 cm, csésze: 5 cm, alj: 11 cm