222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas kínáló

1886. Talpas kínáló

Prága, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HG" mesterjegy, fémnyomott test, eredeti üvegbetéttel, Ntto: 360 g; 20*17,5 cm