1394. Tál
Japán, 19. sz. utolsó negyede, Meiji-kor (1868-1908), festett, aranyozott, satsuma stílusú kőcserép, alján festett jelzéssel, a Megvilágosodottak ábrázolásával, 7*18,5 cm