222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tál

1394. Tál

Japán, 19. sz. utolsó negyede, Meiji-kor (1868-1908), festett, aranyozott, satsuma stílusú kőcserép, alján festett jelzéssel, a Megvilágosodottak ábrázolásával, 7*18,5 cm