222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Füles kínáló

1839. Füles kínáló

Bécs, 1863, 13 latos antik ezüst, Carl Adolf Kohl mesterjegy, préselt áttört virágmintás díszítéssel, ovális öblében plasztikus körte, a fémjel csak a kivehető talplemezt hitelesíti, Neuwirth: Wiener Silber (1781-1866) P165., 230 g; 6*32*22 cm