222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálka

1370. Tálka

Kína, 19. sz. eleje, festett porcelán, talpán máz alatti festett Jiaqing császári jellel, apró sérüléssel, 6,5*14,5 cm