222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1734. Kaspó

Fischer Ignácz, Budapest, 19. sz. vége, festett aranyozott fehércserép, réz szerelékkel, j. alján: Fischer I., m: 20,5 cm