222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Posztamens

1743. Posztamens

Zsolnay-gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett, aranyozott, áttört porcelánfajansz, az alján máz feletti, kék jelzéssel, a testvérek jelével, formaszám: 7833, kis csorbulással, m: 70 cm