222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas tál

1823. Talpas tál

Pest(?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, préselt talp és tányér, áttört, préselt szegélydísszel, száron SG tulajdonosi monogrammal, perem rátét alakított, javított, 287 g; 15,5*23,2 cm