222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Varróasztalka

1563. Varróasztalka

magyar, 19. sz. vége, aranyozott, lakkfestett fa, esztergált lábazaton, fiójkában rekeszekkel, belsejében tükör hiányzik, sérült, 80*54*41 cm