222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéscsésze, alj és süteményes tányér, 6 db

1716. Kávéscsésze, alj és süteményes tányér, 6 db

Fischer Ignácz, Budapest, 1890 körül, festett és matricás porcelánfajansz, jelezve az alján: Fischer I. Budapest Johanna, formaszám: 10, m: 5 cm, d: 11-19,5 cm, egy csésze javított, kisebb sérüléssel